Çin 3.Uluslararası Hediye ve Ev Dekorasyon Fuarı PDF Yazdır e-Posta

Çin 3. Uluslararası Hediye ve Ev Dekorasyon Fuarı

Göster Etkinlik Ayrıntıları Son Olay Hizmetler Travel Services Haberler

Başlangıç Tarihi: 06-AĞUSTOS-09 Bitiş Tarihi: 09-AĞUSTOS-09
Imi ve paylaş
Set Hatırlatıcı
Takvim ekle
Haritayı Görüntüle
Kat Planı
Görünüm Fotoğraflar
Yer:
Şangay Mart
No.2299 Yanan Road West, Shanghai
Şehir / Ülke: Şangay, Çin
Sanayi: Mimarlık ve Tasarım
Düzenleyen: Shanghaimart


ETKİNLİK PROFILE

3. Uluslararası Hediye ve Ev Dekorasyon Fuarı 2009 kulluk eden kaliteli ve benzersiz için franchising ve bayilik gibi yeni iş girişimler ve ortaklıklar kurmak için ithal ürünler arıyor ticaret ziyaretçiler için bir platform olarak. Sergi 06-09 arasında Şangay Mart 2009 at Ağustos yapılacak.

HIGHLIGHTSSponsorship Talep
1) İş çöpçatanlık: alıcı ve tedarikçiler için Verimli ve etkili bir platform. 2) Atölye Çalışması: benzersiz ürünleri tanıtmak için özel sınıf oturum. 3) Açılış Töreni / Gala Yemeği: Ağ fırsatları
. 4) Seminerler: Pazar eğilim analizi ve pazar araştırması.

Ziyaretçi PROFILEVisitor Kayıt
Professionallar iç ve dış mekan mobilyaları ile ilgili, iç Sağlanan aksesuarları, İç ve dış mekan aydınlatma, Resimleri, Perde, Döşemelik, duvar ve zemin kaplamaları, Tasarım Hizmetleri, mutfak ve banyo ürünleri ve aksesuarları, hediyeler önde gelen üreticiler, toptancılar, ihracatçılar, tasarımcılar, franchisers vardır hedef ziyaretçiler.

Katılımcı PROFILEStall Rezervasyon
Profil sergilemek için Hediyeleri içerir: El Sanatları, Metal süsler, Kristal & Cam, Renkli-kristal, Seramik, Ofis ve Ekipmanları, Elektronik Hediyeleri Trendy Hediyeler, Oyuncaklar, Ev Dekorasyon Ürünleri Kırtasiye: Yatak ürünleri, Kitchenware perdelenir, Ev Ürünleri, ürünleri Traveling Aksesuar Ürünleri: Ev aksesuarları, çiçek, mücevher, Telefon aksesuarları, Çanta, Deri ürünleri, süs ve diğerleri.
Düzenleyen:
Shanghaimart


No 2299 Yan An Road (West), Şangay, Çin.
Tel: + (86) - (21) -23255281
Faks: + (86) - (21) -23255220