İstanbul
Pekin
çin dış ticaret merkezi

Çinli yıldızlar Türkiye’de!

Ekleyen: Melis MAYKOP Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Haberler

Çinli yıldızlar Türkiye’de! Çin’in ünlü sinema ve müzik yıldızları şu günlerde Türkiye’de gezi yapıyor. Ancak bu gezi, bilindik turistik gezilerden biraz farklı… Çinli Yıldızlar kendilerine sunulan bütçe kapsamında Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini gezecekler.

Shanghai Dongfang televizyonunun iki yıldır ekrana taşıdığı bu proje büyük ilgi gördü. Her sezon ünlü isimler çeşitli ülkelere geziye gidiyor ve sıradan turistler gibi gittikleri yerlerde vakit geçiriyor.

“Huayang Jiejie” adlı program kapsamında ünlüler bu kez Türkiye’ye gitti. Halen çekimleri süren program Mart ayında Shanghai Dongfang’da yayınlanacak.

Programda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Ekipte yer alan güzel yıldız Lin Zhiling, tecrübeli sinema oyuncusu Xi Meijuan ve yakışıklı oyuncu Ma Tianyu şimdiden Türkçe çalışmaya başladı bile! Yıldızlar ilk olarak “merhaba” ve “seni seviyorum” demeyi öğrendiler…

Çinli yıldızlar İstanbul, Pamukkale, Kapadokya, Efes, Selçuk ve Erciyes’i gezerken Türkçelerini muhtemelen daha da geliştirecekler.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın