İstanbul
Pekin
çin dış ticaret merkezi

Hizmetlerimiz

  • Detaylı ürün ve fiyat araştırması
  • Üretim öncesi ve sonrası kalite kontrolü
  • İthal etmek istediğiniz ürünün Çin’deki takibi
  • Çin’deki, tüm sektörlerde piyasa inceleme ve araştırma raporları hazırlanması
  • Çin’e yatırım yapacak firmalara,danışmalık hizmetleri
  • Çin fuar organizasyonları
  • Çince rehberlik ve tercüme hizmetleri

Bazı Çalışma Şekillerimiz;

 Detaylı Ürün Fiyat Araştırması

Çin’den ithal etmek istediğiniz ürünleri, birçok üreticiyle irtibata geçerek en uygun fiyatlarla ulaşırız. Sizin için araştırmaları yapar , ürünü bulur, pazarlıkları ve yazışmaları takip ederiz. Bu sayede sizin adınıza oluşacak zaman kayıplarını, rehberlik masraflarını, seyahat ve konaklama masraflarını engelleriz.

Araştırılmasını talep etmiş olduğunuz ürünün “Detaylı Araştırma Raporunu”, firmamız sizin için 7 iş günü içerisinde hazırlayıp, tarafınıza sizin talep ettiğiniz şekilde ulaştıracaktır.

 İthal Etmek İstediğiniz Ürünlerin Çin’deki Takibi

Çin’den ithal etmek istediğiniz, ürünlerle ilgili tüm araştırmaları ve ticari yazışmaları tamamladıktan sonra tarafınızdan onaylanan ürünü en uygun fiyata alabilmek için sizin adınıza-sizinle beraber pazarlık ederiz. İstenildiği takdirde numune talebinizi gerçekleştiririz, sizin tarafınızdan ithalatına karar verilen ürünü eksiksiz ve hatasız olarak üretilmesi için üretim aşaması tamamlanana kadar üretim sürecini takip edip, son yükleme tarihini belirleriz.

Ürünlerin, üretimleri tamamlandıktan sonra yükleyici ve taşıyıcı firmalarla irtibatlı olarak, ürünler konteynırlara yüklenene kadar takip eder ve size her aşamada bilgi aktarırız.

Gerçekleşen ithalatın Çin ile olan tüm aşamalarında, firmanız adına hareket ederek ürünün güvenli şekilde size ulaşmasını sağlarız.