İstanbul
Pekin
çin dış ticaret merkezi

Sermaye Katkı Programı

Çin yabancı sermaye ve sözleşme JVs derneği makaleler ve sözleşme ve belirtin ve dernek kendi yazıları, sermaye katkısı için zaman sınırı yabancı işletmeler gerekmektedir. Eğer böyle bir hüküm eksik, proje kabul edilmeyecektir kayıtlı olamaz. Düzenlemelere göre, sermaye katkısı iki şekilde yapılabilir. Ve OG için Öncelikle bir katkı kapalı, yani taraflar, altı ay içinde iş lisans ve yayımlanması sonra sermaye katkıları yapmak gerekir. İkincisi, taksit ile katkı. Ve OG için sermaye katkısı birinci taksit gerekir olmaz az% 15 partiler için taahhüt ederler. Dengesi, belirli bir süre içinde ödenmesi gerekmektedir. Detaylı uygulama kuralları aşağıdaki gibidir: ABD tescilli sermaye için $ 500,000 altında, sermaye katkısı tam olarak bir yıl içinde işletme lisans yayımlanması sonra yapılmalıdır.

US $ 500,000 ama daha veya US $ 1 milyon eşit, sermaye katkısı tam olarak 18 ay içinde iş lisans yayımlanması sonra yapılmalıdır az kayıtlı sermaye için US $ 1 milyon ama daha veya US $ 3 milyon eşit, sermaye katkısı tam iki yıl içinde iş lisans yayımlanması sonra yapılmalıdır az kayıtlı sermaye için US $ 3 milyon, ancak daha veya US $ 10 milyon eşit, sermaye katkısı tam üç yıl içinde iş lisans yayımlanması sonra yapılmalıdır az kayıtlı sermaye için Kayıtlı sermaye, sermaye katkısı için zaman limiti 10 milyon ABD doları aşan bir davayla ilgili onay makamları tarafından tarafından ayrı ayrı belirlenecektir.

Durumunda, bir bes tam olarak süre içerisinde sermaye katkı yapmak halinde sözleşmenin özel şartlar nedeniyle, sermaye katkısı için süre uzatma başvurusu orijinal onay yetki ve yapılabilir dava açtı gerektiğini öngörüldüğü Kayıt için kayıt yetki ile.