İstanbul
Pekin
çin dış ticaret merkezi

Prosedür

 Adım 1: Onay  Proje Uygulama Raporları

Görüşme sonrasında bir sermaye veya sözleşme, tarafların anlaşması ile ulaşan JV üzerine, Çin partinin yerel dış ticaret ve ekonomik işbirliği bölümü proje uygulama raporu sunması gerekir. Küçük projeler için teşvik ve yatırım 100 milyon dolar ve projeleri sınırlı kategori altında bir yatırım 50 milyon dolar ile ABD aşan, rapor il kalkınma ve reform komitesi tarafından Devlet Kalkınma ve Reform Komisyonu için göndermeden önce incelendiğinde ABD aşan kategorilere izin onay. Projeleri, ilgili sanayi bölümünün görüşlerini gerektiren için, onay organı endüstri departmanı birlikte gerekli belgeler ile ilgili görüşler için talebin bir mektup göndermelisiniz.

Proje uygulama rapor içermelidir: Proje ile ilgili temel olgular, teknoloji ve teknik süreçleri, enerji ve diğer kaynakları, çevresel etki değerlendirmesi üzerinde talep, kamu mal veya hizmet ilgili fiyatlar, sermaye katkısı ve finansman planları, teçhizat araç ve ithal olmak için miktarda yer.

Adım 2: Onay  Sözleşme ve Ana Sözleşme Sözleşme, dernek ve JV kurmak için diğer ilgili yasal belgelerin makaleler taraflar yerel dış ticaret ve onay için ekonomik işbirliği departmanı için Çince parti tarafından imzalanmış bulunmaktadır.

3. Adım: Uygulama  Onay Belgesi için Sözleşme ve dernek makaleler sonra, il veya belediye dış ticaret ve ekonomik işbirliği departmanı için bir onay belgesi için gereken Çince parti onaylanır.

4. Adım: Kayıt

Onay belgesi, işletme ruhsatı için sanayi için il veya belediye idaresi ve ticaret ile 30 gün içinde eğe gereken bir uygulama toplanması üzerine. Sonuç olarak, OG, banka hesabı açılması, resmi mühür ve şirket kodu için başvuru gibi prosedürleri tamamlamak ve yerel kamu güvenliği ile vergi ödeme ve gümrük beyannamesi kayıt, teknik denetim, vergi, gümrük, finans, döviz yönetimi, bankacılık, Sigorta ve emtia denetim departmanları.