İstanbul
Pekin
çin dış ticaret merkezi

Çin Personel Tanıtım Yolları

Çin İş Kanunu kapsamında, işletmelerin kendileri için zamanlama karar ve yanı sıra ilgili gereksinimleri personeli işe alma ve sayı anlamına gelmektedir. Şu anda, şirketler çeşitli kanallar aracılığıyla personel kiralama Mayıs

İstihdam Ajansları

Şu anda, Çin istihdam kuruluşlarının çoğunluğu iş ve sosyal güvenlik departmanlar altında kuruluşları yanı sıra personel departmanları bulunmaktadır. Ayrıca acenteler işletmeler, kuruluşlar ve kişiler tarafından yürütülmektedir. Bu kuruluşlar genellikle “iş merkezi” denir, “insan kaynakları piyasa” ve benzeri. Son yıllarda, baş-avcılık şirketlerin de ortaya çıktı.

İstihdam kuruluşları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik departmanları ve personel departmanları tarafından işletilen genellikle personel istihdam, kişisel dosya yönetimi ve kullanımı konularında sosyal sigorta ile ilgili gibi standart hizmet sunuyoruz. Ayrıca, böylece her düzeyde personel işe alım ve kafamda işletmelerin gereksinimlerini karşılamak için onlara yüksek kalibreli, üst düzey yöneticilerden avı büyük insan kaynakları veri tabanı korumak.

Puan Not;

İş Kurumu’nun servis kullanmadan önce, bir işletme kendi hukuki durumu, onay belgesi hizmet kapsamı üzerindeki iş bölümü, bilgi çıkarılacak ücret standartları, isim ve denetim makamlarının telefon vs kanıtlamak için ajansı isteyebilir .

Bir iş ve işçi bulma kurumu atamak, bir kurumsal işletme kendi üzerinde giriş bir mektup sunmak gerektiğini, iş lisans bir tüzel kişi, işe alma şartlarını bir profil olarak (kopya) veya kayıt diğer kanıtı ve kişinin kimlik belge-in – işe alma egzersiz sorumlu. Alım şartları üzerindeki profil kurumsal bir tanıtım, personel sayısı gibi, iş türleri, iş gereksinimleri, iş, remunerations, saçak yardımları ve iş korunması açısından işe için bilgi içermelidir.

FIEs olan katma değer ve uygulamalı değil yalnızca Çin’de temsilcilikler veya ofisler oluşturduğunuzda doğrudan personel işe bir konumda değildir. Sadece yabancı kurumsal hizmet şirketleri devlet tarafından yetkili ile personel işe edebilirsiniz. Teknik olarak, çalışanların temsilcilikler için temsilci ofis personeli değil çalışıyoruz personelin yabancı kurumsal hizmet şirketi tarafından temsilcisi ofiste çalışmak için dağıtılabilir. Temsilcilikler temsilcisi ofiste çalışmak üzere personel dağıtım konusunda yabancı kurumsal hizmet şirketleri ile iş sözleşme imzalaması gerekiyor. Çince personel Çin’de FIEs ve temsilcilikler çalışan beri yabancı kurumsal hizmet şirketleri aracılığıyla, yabancı kurumsal hizmet şirketleri belirli ücret ve ücret ve yardımları ödenir. Temsilcilikler özel çalışma konularında kendi Çince personel ile ek bir anlaşma yapabilirsiniz.

Kitle İletişim Araçları;

Yerel iş ve sosyal güvenlik bölümünün önceden onayı ile, bir işletme toplu ortamda gazete, dergi gibi istihdam reklam ve radyo / TV istasyonları. Bu onayı olmadan, istihdam reklamları haber medyada görünmesi için izin verilmez.

İnsan Kaynakları;

Şu anda, insan kaynakları Fuarlar Çin çalışanların toplamak için popüler bir yoldur. Bu olaylar özellikle şirketler için, üst düzey yöneticilerin istihdam fuarlar, bes personel istihdam fuarlar gibi personel almaya ve üniversite mezunları ile özel röportaj toplantıları düzenlenir. Bu olaylar genelde istihdam kuruluşları ile işletmelerin istihdam kabinleri ve iş arayanlar bir ücret karşılığında kabul kurmak katılımcı ile düzenlenir.

Bu fuar aracılığıyla örneğin belirli etkinlikleri iyi ve organizatörü nasıl tanındığını organize olarak çeşitli faktörleri göz önünde personel kiralama için Enterprises planlama.